Warunki mieszkalno-bytowe

Obiekt jest w pełni dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych / poruszających się na wózku inwalidzkim.

Każdy pokój ma własną łazienkę / toaletę.

Cała strefa mieszkalna objęta jest bezpłatnym Internetem bezprzewodowym 60/60Mb.

Do każdego pokoju istnieje możliwość podłączenia telefonu stacjonarnego (wewnętrznego) z wyjściem "na miasto".

Obiekt składa z dwóch budynków:  mieszkalnego (trzykondygnacyjnego) oraz gospodarczo-administracyjnego (jednokondygnacyjnego), w którym znajduje się także jadalnia i zaplecze rehabilitacyjne. Obydwa budynki zespolone są łącznikiem, w który znajduje się wejście główne, hol i biura. W części mieszkalnej na każdej kondygnacji znajduje się 12 segmentów mieszkalnych dwuosobowych (w tym 4 o wzmożonej opiece) oraz 28 segmentów jednoosobowych.

Segment mieszkalny składa się z:

  • Pokoju o powierzchni 12,5 m2 (jednoosobowy) lub pokoju o powierzchni 16,5 m2 (dwuosobowy)
  • Przedpokoju o powierzchni 2,8 m2
  • Łazienki o powierzchni 3,5 m2

Z każdego pokoju istnieje możliwość wyjścia poprzez drzwi balkonowe na sąsiadujący z nim balkon – taras o szerokości 1,5 m, ciągnący się wzdłuż budynku mieszkalnego. Mieszkańcy parteru z balkonu mogą wyjść bezpośrednio na tereny zielone Domu.

Pokoje wyposażone są standardowo, jednakże mieszkańcy posiadają wpływ na wystrój swojego pokoju z możliwością doposażenia we własny sprzęt i meble, o ile pozwalają na to istniejące warunki.

Pokoje posiadają nowego typu stolarkę okienną PCV (okna + drzwi balkonowe) z szybami zespolonymi, niskoemisyjnym. W pokoju znajduje się również głośnik radiowęzła naszego Domu.

Na indywidualne życzenie mieszkańca istnieje możliwość zainstalowania telefonu do bezpłatnych połączeń wewnątrz obiektu wraz z możliwością połączeń na zewnątrz. Mieszkaniec ponosi jedynie koszty przeprowadzonych rozmów zewnętrznych– zgodnie z taryfikatorem firmy 3S.

error: Zakaz kopiowania!!!
Skip to content